JÁTÉKLAP - BÉTA verzió

Online társasjáték

Üzenő / Chat

Az üzenő használatához regisztrálnod kell magad!
Regisztrálj most!
JÁTÉKLAP Café
Helló, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtetted a jelszavadat?
Vá: Hónap Játékosa (1 fő olvassa) (1) Vendég
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: Vá: Hónap Játékosa
csibu ()
A felhasználó távol van Kattints ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Hónap Játékosa 12 éve, 7 hónapja  
Szia Zerge és aki olvassa!

Én is nagyon támogatom hogy legyen egy új reformpontozási módszer. Egy újabb indok: Anitával (Anee néven ő is szokott játszani, aki egyébként a menyasszonyom) akár azt is megcsinálhatnánk ha nem lennénk fer játékosok, hogy egymás ellen játszunk 30 játékot, és egyikünk nyer mindig, így biztossá téve hoyg legyen egy új játékunk. Mivel ez ütközik az elveinkkel és más a hozzáállásunk, nem teszünk ilyet és remélem más sem használja ki ezt, de előfordulhat ilyen eset...

Ami még a pontszámításban nem tetszik: azok a játékok amiket beleszámítok a havi statisztikába van amikor átcsúsznak a következő hónapra amivel gyakran leromlik az arányom, mert mondjuk az előző hónap végén már lenyomtam 30 játékot és a későbbieknél nem játszottam olyan "motiváltan".

Én zerge ötleteit kicsit mixelném.

1. 30 erre kijelölt játék számítson bele továbbra is a statisztikába, ahogyan eddig
2. a 30 játékból legalább 10 játék olyan játékos ellen legyen aki előző hónapban nála előkelőbb helyet szerzett, vagy vele egy szinten állt (pl. ha én a 30. voltam, akkor min. 10 meccset azokkal kell lejátszanom akik az első 30ban voltak, de mondjuk ha én az 1-10. hely valamelyikén voltem előző hónapban, ez a 10 játék ezek közül legyen)
3. a 30 játékból ne mind 1 fajta játék legyen, hanem min. 2-3 féle játékból tevődjön össze vmilyen százalékban.

Így első nekifutásra én ezeket gondoltam. Ez sem a legjobb, ezért mások is hozzászólhatnának, gondolkozhatnának hogy együtt kitaláljuk a legjobb megoldást.

Csibu

Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
      Témák Hozzászóló Dátum
    thread link
Hónap Játékosa
zerge2 2009.04.17 19:06
    thread link
thread linkthread link Vá: Hónap Játékosa
csibu 2009.04.18 22:01
    thread link
thread linkthread link Vá: Hónap Játékosa
hakansukur 2009.04.21 08:59
Az elejére