JÁTÉKLAP - BÉTA verzió

Online társasjáték

Üzenő / Chat

Az üzenő használatához regisztrálnod kell magad!
Regisztrálj most!
JÁTÉKLAP Café
Helló, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtetted a jelszavadat?
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA:
Bidu ()
A felhasználó távol van Kattints ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest
15 éve  
Nah. Ez a találka is elég jól sikerült!
A rossz idő ellenére is összegyűltünk vagy negyvenen, de lehet, hogy többen.
Külön öröm volt számomra, hogy jó néhány új arc is felbukkant.
Fiúk, lányok vegyesen.
Már négy előtt elkezdtünk gyülekezni. Jenoe volt az első, Mázlis a második és így tovább, szépen sorban a többiek.
Rögtön kétfelé oszlottunk és elkezdődtek a partik.
Én magam nem játszottam túl sok féle játékkal, ám amit kipróbáltam az mind eléggé fajsúlyos volt.
Maharadja volt az első. Ez egy építkezős, befolyásszerző játék, amiben mindenki választ magának egy szerepet, ami bonuszokat nyújt számára. Ezeket lehetőség van megszerzni a többiektől. Hamarosan olvashattok róla bővebben.
A második egy Sankt Petersburg volt.
Nah, ez is egy elég jól sikerült játék. Építkezős kártyajáték, melyben minél több győzelmi pontott kell gyűjteni. Fontos, hogy bevételhez a megépített termelőépületek útján lehet szert tenni. Ezekből a bevételekből kell azután olyan épületeket felhúzni, amik több győzelmi pontot hoznak, valamint nemeseket vásárolni amik a játék végén érnek igazán sokat akkor, ha sok féle van meg nekünk belőlük. Erről is nemsokára olvahattok.
Az utolsó játékom egy Taj Mahal volt. Mit mondjak. Az első két játék kellően lefárasztott ahhoz, hogy a szabályértelmezéssel nehezen tudjak csak megbírkózni. A végére azért csak sikerült!
A többi asztalnál - a teljesség igénye nélkül - volt: Attika, Coloretto, Bang!, Puerto Rico, San Juan, Memoir'44, Guillotine, Cave Troll, Take6 stb.

Készítettem jó pár felvételt. A napokban feltöltöm majd a képeket is.
Remélem a következőre még többen jöttök!

Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
      Témák Hozzászóló Dátum
    thread link
[hirdetmény] Találkozó - 2004.09.23. csütörtök
Bidu 2004.09.16 23:31
    thread link
thread linkthread link
Bidu 2004.09.24 13:14
Az elejére