JÁTÉKLAP - BÉTA verzió

Online társasjáték

Üzenő / Chat

Az üzenő használatához regisztrálnod kell magad!
Regisztrálj most!
JÁTÉKLAP Café
Helló, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtetted a jelszavadat?
Általános dolgok az online játékokkal kapcsolatban (1 fő olvassa) (1) Vendég
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 1
TÉMA: Általános dolgok az online játékokkal kapcsolatban
Általános dolgok az online játékokkal kapcsolatban 12 éve, 4 hónapja  
Hello

Ha olyan ötlet, kérés, hiba merül fel, amely egyik online játékhoz sem kötött, akkor ide írjátok meg mirôl is van szó.

hs

Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Vá: Általános dolgok az online játékokkal kapcsola 12 éve, 4 hónapja  
Nem vagyok gyakorlott fórumozó

Erre az oldalra is csak nemrégen tévedtem. Lehet, hogy még nem ismertem ki a teljes lehetőségeket a játékban.
Nekem hiányzik, hogy nem tudok senkit meghívni a játékba, vagy kizárni, hogy csatlakozzon valaki egy adott játékhoz. Egyedüli lehetőség ha jelszavas játékot indítok és külön üzenetben leírom a jelszót. Ezt nem lehetne valahogy az on-line játékból elérhetővé tenni? Nem mindenki olvassa az üzeneteit én pedig várom, hogy vajon mikor csatlakoznak már

Naplózott Naplózott  
Feketelistára már gondoltunk, ami azt jelentené hogy megadhatod a játék indításakor hogy mondjuk csak olyanok csatlakozhatnak a játékodhoz akik egyszer sem hagytak félbe még játékot, vagy lehetsz engedékenyebb és olyanokat is engedsz csatlakozni, akik párt ugyan abbahagytak, de azért szoktak játszani.

Ezt egyelőre nem vezetjük be, hiszen csak páran vagyunk és így nincs értelme.

A jelszó különben pont erre lett kitalálva: ha azt akarod hogy csak olyanok játaszanak akiket "szeretsz", akkor indítasz jelszavas játékot. De ehhez külön üzenet kell.

Pontosan mit szeretnél? Mit értesz azon hogy "online játékból elérhetővé tenni"? Máshogy nemigen tudsz értesíteni senkit, max üzenettel.

Naplózott Naplózott  
hakansukur írta::

Pontosan mit szeretnél? Mit értesz azon hogy "online játékból elérhetővé tenni"? Máshogy nemigen tudsz értesíteni senkit, max üzenettel.

Úgy értem, hogy ha az online játékban vagyok, akkor ott nincs üzenet küldési lehetőség. Ki kell jönni a kezdő lapra és ott bemenni az üzenetekhez és ott megírni a levelet.
De ha a chat-nél nem jelzem külön, hogy ment a jelszó, akkor előfordul, hogy észre sem veszi az illető, hogy üzenetet küldtem Vagy csak én vagyok nagyon nehézkes?

Naplózott Naplózott  
Nos igen, ez sajna így van. Egyelőre nincs tervben, hogy a játékon belülről lehessen üzenetet küldeni.

Viszont az üzenetet észre nem vevő userekkel nincs mit tenni Talán nagyobb és figyelemfelkeltőbb jel kellene ha új üzenetet kap az ember

Naplózott Naplózott  
Bidu ()
A felhasználó távol van Kattints ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest
Vá: Általános dolgok az online játékokkal kapcsola 12 éve, 3 hónapja  
Nincs valakinek egy jó formulája arra nézve, hogy hogyan állítsuk be a rangsorolásokat?

Naplózott Naplózott  
Az elejére